Výsledky ročníku 2020 časy
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Da 1 | Bu 2 | Pě 3 | Je 4 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veselá | 25 | 17,96 | SM | ||||
2. | Pěnčín | 19 | 18,65 | JN | ||||
3. | Mělník Blata | 17 | 18,17 | ME | ||||
4. | Jeřmanice | 15 | 18,39 | LI | ||||
5. | Zlatá Olešnice | 14 | 18,54 | JN | ||||
6. | Krásná Ves | 8 | 18,84 | MB | - | - | ||
7. | Jeřmanice B | 7 | 18,56 | LI | - | - | ||
8. | Hodkovice nad Mohelkou | 6 | 20,43 | LI | ||||
9. | Bratříkov | 5 | 21,31 | JN | - | - | - | |
-. | Smržovka | 5 | 21,90 | JN | ||||
-. | Bozkov | 5 | 22,52 | SM | - | - | - | |
12. | Katusice | 4 | 18,93 | MB | - | - | - | |
-. | Ploukonice | 4 | 19,07 | SM | - | - | - | |
-. | Březová | 4 | 20,72 | LI | - | - | ||
15. | Dalešice | 3 | 21,00 | JN | ||||
16. | Břehy | 2 | 19,32 | MB | - | - | - | |
17. | Dlouhá Lhota | 1 | 20,37 | MB | - | - | - | |
18. | Olešnice | 0 | 21,60 | SM | - | - | ||
-. | Dlouhý Most | 0 | 27,98 | LI | - | - | - | |
-. | Chotětov B | 0 | 31,42 | MB | - | - | - | |
-. | Chotětov | 0 | 37,11 | MB | - | - | - | |
-. | Třebovětice | 0 | 37,45 | JC | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Da 1 | Bu 2 | Pě 3 | Je 4 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chyjice | 53 | 20,45 | JC | ||||
-. | Škodějov | 53 | 20,70 | SM | ||||
3. | Březová | 48 | 20,45 | LI | ||||
4. | Bystřice | 47 | 20,27 | JC | ||||
5. | Lučany nad Nisou | 35 | 21,06 | JN | ||||
6. | Dalešice | 34 | 22,12 | JN | ||||
7. | Janův Důl | 30 | 21,11 | LI | - | |||
8. | Záskalí | 28 | 22,55 | LI | ||||
9. | Roztoky u Semil | 24 | 22,43 | SM | ||||
10. | Hradčany | 22 | 20,88 | LI | - | |||
11. | Smržovka | 14 | 24,05 | JN | ||||
12. | Sezemice | 13 | 23,17 | MB | ||||
13. | Bozkov | 12 | 22,33 | SM | - | - | - | |
14. | Březovice | 11 | 22,89 | MB | - | |||
-. | Karlinky B | 11 | 23,17 | LI | ||||
16. | Lažany | 9 | 24,47 | LI | ||||
17. | Dolní Sytová | 7 | 24,96 | SM | - | - | - | |
18. | Brada - Rybníček | 6 | 24,41 | JC | - | |||
-. | Jeřmanice | 6 | 25,07 | LI | - | |||
-. | Nová Ves u Bakova | 6 | 25,17 | MB | - | - | - | |
21. | Koberovy | 5 | 23,41 | JN | - | - | - | |
22. | Bakov nad Jizerou | 3 | 26,43 | MB | - | - | - | |
23. | Žehrov | 2 | 27,86 | MB | - | - | - | |
24. | Bozkov B | 1 | 25,91 | SM | - | - | - | |
-. | Petrašovice | 1 | 26,27 | LI | - | - | - | |
26. | Odolenovice | 0 | 26,44 | JN | - | - | ||
-. | Dlouhý Most | 0 | 28,50 | LI | - | - | - | |
-. | Pěnčín | 0 | 33,16 | LI | - | |||
-. | Chotětov | 0 | 50,52 | MB | - | - | - | |
-. | Doubrava | 0 | 73,15 | MB | - | - | - | |
-. | Frýdštejn | 0 | NP | JN | - | - | - | |
-. | Ostroměř | 0 | NP | JC | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 92 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: